Divante pracuje nad e-commerce dla SOLAR

Autor tekstu Informacja prasowa
Opublikowano 22 listopada 2011
Kategoria Newsy
Czas czytania: < 1 min

SolarDivante opracowało sklep internetowy dla marki odzieży damskiej SOLAR. SOLAR posiada sieć ponad 80 sklepów firmowych, w tym 13 franczyzowych (m.in. w Lubece, w Gent i we Lwowie) i 7 outletowych. Firma posiada też 120 odbiorców sieci zewnętrznej i 25 partnerów w krajach sąsiadujących. Sklep internetowy umożliwi dotarcie do nowych klientów oraz zwiększy koszyk zakupowy obecnych klientów.

Aplikacja umożliwi bezpośredni zakup on-line, a także tworzenie listy zakupów i zapoznanie się z nowinkami kolekcji przed wizytą w sklepie.

Sklepy SOLAR znane są z bardzo częstych dostaw nowych produktów. Sklep on-line umożliwi śledzenie nowinek w kolekcji, ale także pozwoli na odnalezienie i zakup produktów, które trudno już odnaleźć w salonach.

Projekt realizacji sklepu trwał 3 miesiące. Sklep został zbudowany w oparciu o platformę PrestaShop i zintegrowany z systemem ERP Microsoft Dynamics NAV. Sklep będzie obsługiwany z centrali firmy w Poznaniu. Divante kontynuuje współpracę z klientem – zapewniając ciągły rozwój sklepu.

Sklep dostępny jest pod adresem www.e-solar-company.com.pl.

Solar

Regularnie otrzymuj powiadomienia o nowych materiałach. Dołącz do grupy ponad 6500 osób, którzy prenumerują eKomercyjnie!