eKomercyjnie.pl

Espago.com

Krótki opis: Espago.com – kompleksowe rozwiązanie w zakresie płatności przez Internet.

Oferta firmy: Espago.com zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań w zakresie płatności przez Internet. Firma funkcjonuje od 2012 roku. Jest zdobywcą tytuły Rynkowego Lidera Innowacji 2012. W roku 2013 reprezentowała Polskę na konferencji Techweek w Chicago.

Espago to płatności internetowe na wiele sposobów – w zależności od typu działalności klienta, firma dopasowuje ofertę do jego indywidualnych wymagań. Espago to gwarancja bezpieczeństwa danych – spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatem PCI DSS Level 1, a także współpracuje z firmą Elavon, która jest jednym z największych agentów rozliczeniowych na świecie.

W swojej ofercie posiada płatności online kartą oraz przelewem. Jest jedną z niewielu firm, która obsługuje także płatności cykliczne (recurring payments). System płatności Espago może być niewidoczny dla kupującego, który dokonując płatności nie jest przekierowany na strony trzecie. Espago nie korzysta z dodatkowych kont rozliczających, dlatego środki wpływają bezpośrednio na konto sprzedającego.

1. Płatności przelewem – Przelewy Espago to rodzaj szybkich przelewów, które są w pełni zautomatyzowane dzięki specjalnej wtyczce do przeglądarki. Korzystając z Przelewów Espago, koszty obsługi płatności dla sprzedającego będą zdecydowanie niższe niż w przypadku innych dostępnych na rynku rozwiązań. W zakresie przelewów Espago współpracuje z 22 największymi bankami w Polsce.

2. Płatności kartą – Espago umożliwia obsługę płatności kartami on-line największych światowych wydawców. Są nimi karty kredytowe i debetowe wydane przez Visa, MasterCard oraz Diners Club International. Za pomocą Espago sprzedawca może przyjmować płatności kartą także w obcych walutach. Firma oferuje również płatności one-click payment i MO/TO, płatności mobilne oraz preautoryzację, czyli opcję zabezpieczenia środków na koncie kupującego dla przyszłej płatności (gwarancja płatności w takim rodzaju działalności jak wypożyczalnie samochodów, hotele itp.).

3. Płatności Cykliczne – to idealne rozwiązanie dla firm, które pobierają od swoich klientów opłaty cykliczne i abonamentowe. W kilku prostych krokach klient zleca płatność cykliczną kartą poprzez bramkę Espago, a następnie w ustalonych przez Merchanta cyklach kwota ta jest automatycznie pobierana z karty płatniczej klienta. Usługę płatności cyklicznych można z powodzeniem zastosować zarówno na stronie internetowej, jak i w punkcie stacjonarnym.

Opłaty abonamentowe: opłaty ustalane indywidualnie
Opłaty za transakcje:

 • przelewy: od 0 gr dla przelewów poniżej 20 zł, 50 gr dla przelewów powyżej 20 zł
 • karty płatnicze: prowizje za transakcje kartą są ustalane indywidualnie w zależności od wolumenu sprzedaży i średniej kwoty transakcji.

Formy płatności:

 • Przelewy (obsługa 22 banków)
 • Karta płatnicza (kredytowa i debetowa)

Jak wygląda proces wdrożenia systemu w sklepie?

Bramka do płatności Espago może być z łatwością zintegrowana z popularnymi platformami sklepowymi. Udostępniamy dokumentację API, które umożliwia integrację z innymi systemami sprzedaży oraz oferujemy kompleksową pomoc przy integracji sklepu internetowego z bramką do płatności Espago.

Konieczność podpisania umowy: tak, klienci mają także możliwość podpisania umowy online w 5 minut
Bonusy po wdrożeniu systemu: ustalane indywidualnie

Dodatkowe informacje:

Wszystkie nazwy własne, zastrzeżone znaki towarowe i handlowe należące do podmiotów trzecich są używane przez eKomercyjnie.pl wyłącznie w celach identyfikacyjnych i informacyjnych. Redakcja nie odpowiada za treść materiałów reklamowych i promocyjnych.
WWW:
http://www.espago.com
Nazwa firmy:
PSP Polska sp. z o.o.
Adres:
ul. Lelewela 15
53-505 Wrocław
E-mail:
biuro@psp-polska.pl
Tel.:
+48 71 734-57-45

Katalog firm

 • CS-Cart

  CS-Cart to sklep prosty w obsłudze, funkcjonalny i zaawansowany pod względem możliwości.

 • 100sklepów.pl

  Nowoczesna platforma do zakładania i prowadzenia sklepu internetowego.

 • Shoplo.com

  Shoplo.com umożliwia tworzenie pięknych sklepów za pomocą kilku kliknięć.

 • Rajapack

  Dostawca oferuje bogatą ofertę opakowań wysyłkowych dla sklepów internetowych.

 • SalesMedia

  Sieć afiliacyjna specjalizująca się w realizacji programów partnerskich rozliczanych CPS

 • Unity.pl

  Jedna z największych w Polsce firm wdrażająca platformy e-commerce i nowoczesne narzędzia dla e-biznesu

 • eCommerce24h.pl

  Oprogramowanie sklepu internetowego, hosting i pomoc techniczna (IT) w jednym.

Newsletter

BONUS: Jak się robi e-handel w Polsce?
72-stronicowy ebook (pdf)
- zbiór wywiadów z właścicielami sklepów

Zamknij

Najlepsze poradniki i informacje
e-commerce prosto na Twój e-mail!

Bonus dla Ciebie:
PDF, 72 strony!

Wpisz swój adres e-mail, aby rozpocząć prenumeratę newslettera od eKomercyjnie.pl.

Od razu wyślemy do Ciebie:

 • BONUS #1: Jak się robi e-handel w Polsce? Rozmowy z właścicielami sklepów internetowych (magazyn .pdf, aż 72 strony!)
   
 • BONUS #2: Piętnaście gotowych sposobów na ulepszenie sklepu internetowego!
  (poradnik .pdf)