Jak radzą sobie ecommerce’owe spółki notowane na New Connect?

Autor tekstu Krzysztof Bartnik
Opublikowano 12 listopada 2010
Kategoria Newsy
Czas czytania: < 1 min

Dwie ecommerce’owe spółki akcyjne z rynku New Connect, tj. IAI oraz Zakupy.com, opublikowały właśnie raporty kwartalne ze swojej działalności. Warto się z nimi zapoznać, jeżeli jesteście zainteresowani informacjami o tym, jak radzą sobie (kolejno): platforma do zakładania i prowadzenia sklepów oraz firma świadcząca m.in. usługi wsparcia sprzedaży i promocji (a jeszcze do niedawna właściciel kilku dużych e-sklepów).

Mnie osobiście bardziej zainteresował raport kwartalny IAI SA. Oprócz samych cyferek, warto w nim zwrócić na bardzo dynamiczny rozwój firmy od momentu debiutu na giełdzie i regularnie wprowadzne nowości dla już działających sklepów oraz rynkowych debiutantów. Sam posiadam sklep właśnie na IAI, dlatego dobre informacje mnie cieszą nawet jeżeli nie zdecydowałem się na zakup akcji tej spółki :)

Zapraszam do zapoznania się ze raportami spółek za III kwartał 2010 roku:

Za kilka dni powinny być również dostępne raporty od e-Kiosk.pl, InBook.pl, DomZdrowia.pl oraz Marketeo.com. Jeżeli jesteście nimi zainteresowani to obserwujcie strony NewConnect.

Regularnie otrzymuj powiadomienia o nowych materiałach. Dołącz do grupy ponad 6500 osób, którzy prenumerują eKomercyjnie!