Jak szybko na całym świecie sprzedają się koszulki z Threadless.com?

Autor tekstu Krzysztof Bartnik
Opublikowano 12 maja 2010
Kategoria Newsy
Czas czytania: < 1 min

Zamówienie pojawiające się co kilka sekund, niemal z całego świata, często na więcej niż jeden produkt – Threadless.com (amerykański sklep z koszulkami, oferujący unikatowe nadruki) postanowił „pochwalić się” tym, jak świetnie mu idzie. Jego szefowie wybrali oczywiście najbardziej nietypową i nowoczesną formę prezentacji.

Pod adresem Threadless.com/everywhere możecie znaleźć mapę świata, na której pojawiają się wszystkie zamówienia na produkty z opisywanego sklepu. Mapa skacze po całym świecie (od Stanów Zjednoczonych, przez Europę, aż do Australii) i dodatkowo w lewym dolnym rogu ekranu pojawiają się wzory zamówionych koszulek.

Po niewiele ponad godzinie obserwowania mapki wczoraj wieczorem wschodnie wybrzeże USA wyglądało tak:

Pomysł i jego wykonanie są naprawdę świetne, przyjemnie ogląda się mapę świata wypełnioną koszulkowymi zamówieniami. Zostawcie mapkę włączoną na dłużej, a wtedy sami przekonacie się jak ogólnoświatowym biznesem jest Threadless.

Czekałem na zamówienie z Polski, ale się nie doczekałem. Wiem jednak, że są w naszym kraju osoby, które aktywnie wybierają kolejne produkty z oferty tego sklepu internetowego.

Regularnie otrzymuj powiadomienia o nowych materiałach. Dołącz do grupy ponad 6500 osób, którzy prenumerują eKomercyjnie!