Katalog Firm eCommerce – nowe wpisy (kwiecień 2012)

Autor tekstu eKomercyjnie.pl
Opublikowano 7 maja 2012
Kategoria Newsy
Czas czytania: 2 min

Wraz z początkiem marca w Katalogu Firm eCommerce nastąpiło wiele istotnych zmian. Wprowadziliśmy m.in. dodatkowe opcje i kategorie, a także uaktualniliśmy wpisy standardowe oraz wpisy premium. Katalog dalej się rozwija i dochodzą do niego wciąż nowe wpisy. Poniżej lista firm dodanych do Katalogu Firm eCommerce w kwietniu 2012.

WPISY PREMIUM:

1. Oprogramowanie sklepowe

  • BoldAgency.pl – pomaga wdrażać zaawansowane platformy sprzedażowe oparte o system Magento Commerce™. Ponadto, oferuje połączenie profesjonalnych funkcji zwiększających zyskowność procesu sprzedaży online z brakiem uzależnienia się od dostawcy oprogramowania. Rozbudowane funkcje zarządzania cechami dla każdego produktu w sklepie opartym na Magento™ oraz budowania powiązań cross-selling i up-selling, pozwalają znacząco zwiększyć średnią liczbę oglądanych produktów oraz prawdopodobieństwo zakupu.
  • GOshop.pl – oferuje pełne wdrożenie sklepu, w oparciu o autorskie oprogramowanie dostosowane do polskich realiów prowadzenia e-biznesu. Każda realizacja jest wykonana zgodnie z oczekiwaniami klienta i uzupełniona doświadczeniem GOshop. Sklep oferuje szereg mechanizmów przydatnych w codziennej obsłudze sklepu internetowego. W cenie licencji zawarty jest roczny okres pomocy technicznej.

2. Bezpieczeństwo danych

  • CERTUM – wydawca m.in. podpisu elektronicznego i certyfikatów SSL, służących do bezpiecznego przesyłania danych online. Stosowanie certyfikatów SSL jest zalecane przez GIODO i stanowi wypełnienie obowiązku zabezpieczania transmisji danych osobowych, jaki na właścicieli stron www, nakłada Ustawa o Ochronie Danych Osobowych.

3. E-mail marketing

  • ExpertSender™ – to nowoczesna, elastyczna i bardzo wydajna platforma email marketingowa, a także komplementarna paleta usług z zakresu komunikacji email, która zarabia. Skutecznie konkurujemy jakością ze światowymi liderami w tej branży, dzięki czemu w 2011 roku wolumen wysyłanych przez ExpertSender™ wiadomości przekroczył 4 miliardy wiadomości.

WPISY STANDARD:

1. Platformy sprzedażowe

2. Fotografia produktowa

3. SEO/SEM

4. Konsulting

5. Marketing i reklama

6. Pozostałe

Internetowy Katalog Firm eCommerce jest unikalnym projektem stworzonym przez portal eKomercyjnie.pl. Ma na celu skupienie w jednym miejscu firm świadczących usługi dla handlu elektronicznego, co ułatwi właścicielom e-sklepów dostęp do interesujących ich usług oraz pozwoli porównać oferty różnych dostawców.

Przypominamy, że wpis standardowy jest BEZPŁATNY. Każda firma oferująca usługi dla e-handlu może umieścić swoją ofertę na naszej stronie.

Aby dodać wpis do katalogu (niezależnie od tego, czy chodzi o Standard czy Premium) należy skontaktować się z redakcją serwisu: redakcja@ekomercyjnie.pl.

Wpis Premium (opcja płatna) daje firmie szereg dodatkowych korzyści:

  • Oferty Premium wyświetlają się ponad ofertami Standard na stronie głównej Katalogu oraz na stronie kategorii, prezentowane są w wyróżnionych boxach.
  • Wpisy Premium są promowane na stronie głównej serwisu eKomercyjnie.pl w boxie pod najnowszymi artykułami.
  • Wpisy Premium są promowane na stronie artykułu w prawej kolumnie, pod wklejką z Facebooka.
  • Każda firma, która posiada Wpis Premium w Katalogu, otrzymuje gratis mini-wizytówkę w Magazynie eKomercyjnie.pl, wydawanym co miesiąc w formie PDF (8 wizytówek na stronie).

Szczegółowa oferta Katalogu Firm eCommerce oraz pełny cennik usług reklamowych wysyłany jest drogą mailową na życzenie Klienta. Zapraszamy do współpracy!

Regularnie otrzymuj powiadomienia o nowych materiałach. Dołącz do grupy ponad 6500 osób, którzy prenumerują eKomercyjnie!