Katalog Firm eCommerce – nowe wpisy (marzec 2012)

Autor tekstu eKomercyjnie.pl
Opublikowano 6 kwietnia 2012
Kategoria Newsy
Czas czytania: 2 min

Wraz z początkiem marca w Katalogu Firm eCommerce nastąpiło wiele istotnych zmian. Wprowadziliśmy m.in. dodatkowe opcje i kategorie, a także uaktualniliśmy ofertę o nowe wpisy standardowe oraz wpisy premium. Z naszej promocji skorzystało dotychczas dużo firm, które zgłosiły nam swoje wpisy. Poniżej lista firm dodanych do Katalogu Firm eCommerce w marcu 2012.

WPISY PREMIUM:

1. Oprogramowanie sklepowe

  • Shoper.pl – to kompleksowe i wygodne rozwiązanie do zarządzania sklepem internetowym oferujące pełny zakres funkcji pozwalających na sprawne prowadzenie biznesu w sieci. Twórcą oprogramowania jest firma DreamCommece S.A., która od prawie 7 lat rozwija narzędzie zgodnie z potrzebami rynku. Z oprogramowania korzysta już ponad 7000 sklepów.
  • eCommerce24h.pl – oferuje rozbudowane oprogramowanie sklepu internetowego. Zapewnia elastyczność oraz indywidualne podejście do klienta.

2. SEO/SEM

  • SeoBusiness.pl – jego zespół tworzą specjaliści, mający kilkuletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach dla Klientów instytucjonalnych oraz małych i dużych firm. Misją SeoBusiness.pl jest umożliwienie Klientom dotarcia do tysięcy internautów codziennie poszukujących produktów i usług poprzez wyszukiwarki.

3. Usługi kurierskie

  • KurJerzy.pl – to serwis internetowy oferujący usługi największych firm kurierskich po niższych cenach bez umowy. Współpracuje z UPS i DHL.
  • CentrumKurierskie.pl – to zaawansowana platforma obsługująca przesyłki krajowe i międzynarodowe. Oferta skierowana jest zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych
  • SuperPaczka.pl – to platforma internetowa, poprzez którą każdy użytkownik może zamówić tanie i szybkie usługi kurierskie realizowane przez czołowe firmy kurierskie w Polsce.

 
WPISY STANDARD:

1. E-mail marketing

2. Konsulting

3. Systemy ERP

4. Fotografia produktowa

5. Marketing i reklama

6. Platformy sprzedażowe

7. Programy afiliacyjne

8. Systemy płatności

9. Monitoring i statystyki

10. SEO/SEM

11. Pozostałe

Internetowy Katalog Firm eCommerce jest unikalnym projektem stworzonym przez portal eKomercyjnie.pl. Ma na celu skupienie w jednym miejscu firm świadczących usługi dla handlu elektronicznego, co ułatwi właścicielom e-sklepów dostęp do interesujących ich usług oraz pozwoli porównać oferty różnych dostawców.

Przypominamy, że wpis standardowy jest BEZPŁATNY. Każda firma oferująca usługi dla e-handlu może umieścić swoją ofertę na naszej stronie.

Aby dodać wpis do katalogu (niezależnie od tego, czy chodzi o Standard czy Premium) należy skontaktować się z redakcją serwisu: redakcja@ekomercyjnie.pl.

Wpis Premium (opcja płatna) daje firmie szereg dodatkowych korzyści:

  • Oferty Premium wyświetlają się ponad ofertami Standard na stronie głównej Katalogu oraz na stronie kategorii, prezentowane są w wyróżnionych boxach.
  • Wpisy Premium są promowane na stronie głównej serwisu eKomercyjnie.pl w boxie pod najnowszymi artykułami.
  • Wpisy Premium są promowane na stronie artykułu w prawej kolumnie, pod wklejką z Facebooka.
  • Każda firma, która posiada Wpis Premium w Katalogu, otrzymuje gratis mini-wizytówkę w Magazynie eKomercyjnie.pl, wydawanym co miesiąc w formie PDF (8 wizytówek na stronie).

Szczegółowa oferta Katalogu Firm eCommerce oraz pełny cennik usług reklamowych wysyłany jest drogą mailową na życzenie Klienta. Zapraszamy do współpracy!

Regularnie otrzymuj powiadomienia o nowych materiałach. Dołącz do grupy ponad 6500 osób, którzy prenumerują eKomercyjnie!