Katalog firm eCommerce – nowe wpisy (styczeń-marzec)

Autor tekstu eKomercyjnie.pl
Opublikowano 14 marca 2013
Kategoria Newsy
Czas czytania: 2 min

Przed Wami lista firm, które dołączyły do Katalogu Firm eCommerce w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że od ubiegłego roku nastąpiło w nim wiele istotnych zmian m.in. wprowadziliśmy dodatkowe opcje i kategorie, a także uaktualniliśmy wpisy standardowe oraz wpisy premium. Katalog dalej się rozwija i wciąż dochodzą do niego nowe wpisy. Poniżej lista firm dodanych do Katalogu Firm eCommerce w miesiącach styczeń-marzec 2013.

WPISY PREMIUM

1. Usługi kurierskie

  • Sendbox – jest brokerem usług kurierskich UPS, obsługującym przesyłki krajowe i zagraniczne. Współpracujemy z firmami małymi, średnimi i dużymi.

2. Oprogramowanie sklepowe

  • Ebexo.pl – to e-komercyjny system naczyń połączonych przeznaczony do przygotowania i zapewnienia szybkiego rozwoju każdego sklepu internetowego. Indywidualna grafika, gwarancja multi-funkcjonalności, stale aktualizowane oprogramowanie, doświadczony zespół, łatwy w obsłudze panel administracyjny, a do tego wsparcie w postaci marketingu 360° agencji interaktywnej Ibero i system mailingowy Emelo – tak prezentuje się e-commerce przyszłości gwarantowane przez Ebexo.

WPISY STANDARD

1. Monitoring i statystyki

2. Oprogramowanie sklepowe

3. Usługi mobilne

4. Programy afiliacyjne

5. Aplikacje pomocnicze

6. Porównywarki cen

7. Marketing i reklama

Internetowy Katalog Firm eCommerce jest unikalnym projektem stworzonym przez portal eKomercyjnie.pl. Ma na celu skupienie w jednym miejscu firm świadczących usługi dla handlu elektronicznego, co ułatwi właścicielom e-sklepów dostęp do interesujących ich usług oraz pozwoli porównać oferty różnych dostawców.

Przypominamy, że wpis standardowy jest BEZPŁATNY. Każda firma oferująca usługi dla e-handlu może umieścić swoją ofertę na naszej stronie.

Aby dodać wpis do katalogu (niezależnie od tego, czy chodzi o Standard czy Premium) należy skontaktować się z redakcją serwisu: redakcja@ekomercyjnie.pl.

Wpis Premium (opcja płatna) daje firmie szereg dodatkowych korzyści:

  • Oferty Premium wyświetlają się ponad ofertami Standard na stronie głównej Katalogu oraz na stronie kategorii, prezentowane są w wyróżnionych boxach.
  • Wpisy Premium są promowane na stronie głównej serwisu eKomercyjnie.pl w boxie pod najnowszymi artykułami.
  • Wpisy Premium są promowane na stronie artykułu w prawej kolumnie, pod wklejką z Facebooka.
  • Każda firma, która posiada Wpis Premium w Katalogu, otrzymuje gratis mini-wizytówkę w Magazynie eKomercyjnie.pl, wydawanym co miesiąc w formie PDF (8 wizytówek na stronie).

Szczegółowa oferta Katalogu Firm eCommerce oraz pełny cennik usług reklamowych wysyłany jest drogą mailową na życzenie Klienta. Zapraszamy do współpracy!

Regularnie otrzymuj powiadomienia o nowych materiałach. Dołącz do grupy ponad 6500 osób, którzy prenumerują eKomercyjnie!