KielceCom e-Commerce już za tydzień

Autor tekstu Krzysztof Bartnik
Opublikowano 19 października 2011
Kategoria Newsy
Czas czytania: < 1 min

26 października (przyszła środa) odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu KielceCOM e-Commerce. eKomercyjnie.pl ma zaszczyt być partnerem medialnym tej imprezy (obok m.in. PARP-u), dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa.

Jak sama nazwa wskazuje, spotkanie skierowane jest do wszystkich osób, które kiedykolwiek miały do czynienia ze sprzedażą lub zakupami przez Internet. Organizatorzy zadbali o wartościowych prelegentów, będzie też after party z pizzą (możliwość do porozmawiania w mniejszym gronie osób). Podczas spotkania wystąpi również kielecki Kabaret Bruzda, który po wszystkich wystąpieniach będzie rozbawiał gości swoimi skeczami.

Agenda KielceCom e-Commerce przedstawia się następująco:

  • Internet wspiera sprzedaż tradycyjna i odwrotnie – Marek Górecki
  • Początki w e-commerce: aukcje vs własny sklep- Konrad Latkowski
  • Najczęstsze błedy w e-commerce na przykładzie aukcji z allegro – Paweł Lipiec
  • Kupuj wprost ze zdjęć, czyli zdjęcie jako skuteczny nośnik reklamowy- Wojciech Gralec
  • Warsztaty dotyczące analizy procesów biznesowych w sklepach internetowych(z identyfikacją słabych punktów oraz korzyściami wynikającymi z ich usunięcia) – Warsztaty Empathy, Edisonda.Występ kabaretu Bruzda

KielceCom e-Commerce odbędzie się w Klubo-kawiarni Cukier (Kielce, ul. Wesoła 9). Aby wziąć udział w tym spotkaniu wymagana jest jedynie rejestracja pod tym adresem. Zapraszam!

Regularnie otrzymuj powiadomienia o nowych materiałach. Dołącz do grupy ponad 6500 osób, którzy prenumerują eKomercyjnie!