Konkurs AlleKurier na idealną przesyłkę

Autor tekstu Informacja prasowa
Opublikowano 14 maja 2012
Kategoria Newsy
Czas czytania: < 1 min

Właśnie wystartował konkurs fotograficzny ogłoszony przez platformę kurierską AlleKurier.pl. Zabawa polega na przesłaniu zdjęcia ukazującego, jak bezpiecznie zapakować przesyłkę. Nagrodą mogą być zainteresowani przede wszystkim właściciele małych i średnich sklepów internetowych, gdyż do wygrania są trzy półroczne abonamenty na monitoring marki w serwisie brand24.

Konkurs skierowany jest do sprzedawców internetowych, ponieważ to właśnie oni najlepiej wiedzą jak zabezpieczyć przesyłkę, by bezpiecznie dotarła do celu. Nagroda również przyniesie najwięcej pożytku właśnie tej grupie. O tym, jak ważne jest dbanie o wizerunek w branży e-commerce nikogo nie trzeba przekonywać. Abonament Personal Plus, będący nagrodą w foto zabawie pozwoli na monitorowanie w sieci wizerunku sklepu, konkurencji a także kilku najważniejszych produktów.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać na konkurs@allekurier.pl zdjęcie bądź serię zdjęć, dokumentujące krok po kroku w jaki sposób zapakować paczkę bądź paletę by mogła zostać bezpiecznie przesłana firmą kurierską. Przyjmowane będą pliki o rozmiarze co najmniej 1600 x 1200 pikseli. Konkurs zostanie zakończony w czwartek, 17 maja o północy. Ogłoszenie wyników nastąpi dzień później do godziny 14:00. Zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodzone zdjęcia zostaną opublikowane na stronie allekurier.pl oraz w profilu na facebooku.

Więcej informacji na temat konkursu oraz regulamin zabawy można znaleźć tutaj: allekurier.pl/konkurs.

Źródło: AlleKurier

Regularnie otrzymuj powiadomienia o nowych materiałach. Dołącz do grupy ponad 6500 osób, którzy prenumerują eKomercyjnie!