eKomercyjnie.pl

ShopCamp #3 będzie okupował Gdańsk

Już za trzy dni, w sobotę 13 marca odbędzie się trzecia edycja warsztatów ShopCamp. Organizatorzy spodziewają się udziału około 200 osób (w tym 60 sklepów internetowych zlokalizowanych m.in. w Trójmieście). Na spotkaniu będę miał swoje dziesięć minut, w czasie których opowiem o „Sekretach” do osiągnięcia sukcesu w prowadzeniu e-sklepu.

Ciąg dalszy wiadomości prasowej:

Gdańsk będzie kolejnym miastem po Łodzi i Poznaniu, w którym organizatorzy ShopCamp zamierzają  promować otwarte, bezpośrednie podejście do budowania relacji między e-sklepami a ich klientami, łatwo dostępne narzędzia i metody polepszania rentowności sklepu. W trakcie spotkania team ekspercki oraz zaproszeni goście wskażą inspirujące przykłady wykorzystania ogólnodostępnych kanałów i narzędzi do efektywnej komunikacji, podzielą się wiedzą, dotyczącą sposobów budowania trwałej marki i zyskiwania lojalności klientów oraz zdradzą, w jaki sposób budować rozpoznawalność i renomę sklepu internetowego.

Zgodnie z przyjętą formułą najbliższy ShopCamp składać się będzie z dwóch części. W ramach pierwszej z nich, otwartej i nieodpłatnej, uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prezentacji zaproszonych gości. W roli prelegentów wystąpią: Marcin Treder oraz Wiktor Mazur (nokaut.pl), Marcin Cebula (DotPay S.A. – oficjalny mecenas całej inicjatywy), Norbert Trudziński (neosport.pl), Krzysztof Bartnik (ekomercyjnie.pl), Piotr Majewski (Ekademia.pl, MajewskiBC.pl) i Mirek Wąsowicz (Netmining).

Nie zabraknie również Konrada Latkowskiego (VEDIA S.A.), „Tomka Komercyjnego” (e-komers.pl), Grzegorza Rusieckiego (Kubanskie.pl), Adama Zygadlewicza (Netguru.pl, Flaker.pl) i Jakuba Górnickiego (Mixxt.de, Prezi.com, KosmoShow). Całkowitą nowością w tej edycji spotkania będzie natomiast dynamiczny panel dyskusyjny z ekspertami i przedstawicielami wybranych sklepów, który poprowadzi „Tomek Komercyjny”.

Drugą część spotkania stanowić będą zamknięte, odpłatne warsztaty, podczas których eksperci dokładnie prześwietlą biorące w nich udział sklepy, wskażą, co warto zmienić i pomogą znaleźć rozwiązania najbardziej palących problemów. A wszystko to z silnym nastawieniem na praktykę.

Do tej pory w części otwartej ShopCamp wzięło udział ponad 300 osób, w zamkniętych warsztatach ponad 20 sklepów, filmy online z wykładami zostały obejrzane prawie 10 tys. razy.

Wszystkie dodatkowe informacje, dokładna agenda spotkania oraz formularz rejestracyjny znajdują się na oficjalnej stronie ShopCampu.

Autor wpisu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zamknij

Najlepsze poradniki i informacje
e-commerce prosto na Twój e-mail!

Bonus dla Ciebie:
PDF, 72 strony!

Wpisz swój adres e-mail, aby rozpocząć prenumeratę newslettera od eKomercyjnie.pl.

Od razu wyślemy do Ciebie:

  • BONUS #1: Jak się robi e-handel w Polsce? Rozmowy z właścicielami sklepów internetowych (magazyn .pdf, aż 72 strony!)
     
  • BONUS #2: Piętnaście gotowych sposobów na ulepszenie sklepu internetowego!
    (poradnik .pdf)