Sklep internetowy dla nowej marki Magdy Gessler – MG home

Autor tekstu Informacja prasowa
Opublikowano 15 października 2012
Kategoria Newsy
Czas czytania: 2 min

Divante przygotowało sklep internetowy i zrealizuje kampanię sprzedażową nowej marki Magdy Gessler – MG home. Sklep oparto na platformie WellCommerce.pl, rozbudowując ją o dedykowane rozwiązania.

Magda Gessler stworzyła markę MG home, o której mówi od wymagającej dla wymagających. Na markę MG home składają się: cztery profesjonalne linie garnków i rondli, dwa rodzaje patelni do smażenia, podgrzewania, grillowania oraz wykańczania dań, noże, eleganckie akcesoria kuchenne – zarówno ze stali nierdzewnej, jak i z wysokiej jakości ekologicznego bambusa.

– Stworzyłam produkty, które każdemu pomogą i uprzyjemnią czas spędzany w kuchni. Pozwolą cieszyć się gotowaniem i doceniać wyjątkową atmosferę posiłków przygotowanych w domu. Bardzo ważne jest dla mnie, żeby na co dzień otaczały mnie nie tylko funkcjonalne, ale ładne i trwałe przedmioty. Chciałabym, żeby garnki MG home stały się prawdziwą wizytówką eleganckiej i nowoczesnej kuchni – mówi Magda Gessler.

Produkty marki MG Home – w zestawach jak i pojedyncze sztuki – dostępne będą w sieciach: Makro Cash and Carry, Media Markt, Alma, Piotr i Paweł i Carrefour. Marka uruchomiła również własny sklep internetowy www.mghome.com.pl, w którym dostępne są wszystkie produkty MG home.

Sklep internetowy został zaprojektowany i wdrożony przez Divante. Sklep oparto na platformie WellCommerce.pl, rozbudowując ją o dedykowane rozwiązania. Divante rozpoczyna teraz realizację działań eMarketingowych, zmierzających do wygenerowania sprzedaży w sklepie. W pierwszym etapie rozwoju sprzedaży realizowana będzie kampania w wyszukiwarkach oraz wdrożona zostanie strategia e-mail marketingu i content marketingu.

Źródło: Divante

Regularnie otrzymuj powiadomienia o nowych materiałach. Dołącz do grupy ponad 6500 osób, którzy prenumerują eKomercyjnie!