eKomercyjnie.pl

Sklep internetowy od A do Z – najlepsza drukowana książka o handlu w Internecie od eKomercyjnie.pl

Chcesz mieć większe zyski, niższe koszty i dużo więcej wolnego czasu? To jest książka dla Ciebie. Jeśli masz sklep internetowy, lub dopiero chcesz go założyć, przeczytaj koniecznie praktyczną książkę Sklep internetowy od A do Z – dowiesz się z niej jak zwiększać zyski, zmniejszać koszty i… będziesz patrzeć, jak Twój biznes rozwija się każdego dnia!

Zbuduj swój wymarzony sklep internetowy w oparciu o wiedzę praktyków! Lektura obowiązkowa dla każdego, kto zajmuje się handlem w Internecie.

Sklep internetowy od A do Z. Kompendium eKomercyjnie.pl składa się z dziewięciu rozdziałów wypełnionych wiedzą i praktycznym podejściem do zagadnień związanych z rozwijaniem własnego sklepu internetowego. To kompleksowy zbiór najlepszych poradników i artykułów, jakie ukazały się na eKomercyjnie.pl od 2008 roku. Wszystkie teksty są odpowiednio pogrupowane w zagadnienia tematyczne i uaktualnione z myślą o Tobie i Twoim biznesie.

sklep-internetowy-okladka
zamow-ksiazke
Na aż 320 stronach znajdziesz dziewięć obszernych rozdziałów:

 1. Budowa skutecznego e-sklepu
 2. Prawne aspekty prowadzenia e-biznesu
 3. Logistyka
 4. Obsługa klienta
 5. Rozwój sklepu
 6. Promocja sklepu
 7. Pozycjonowanie i promocja sklepu w wyszukiwarkach
 8. Trendy w e-commerce
 9. Case studies

Partnerzy książki:

 • Shoper.pl – profesjonalne oprogramowanie sklepu internetowego.
 • Siodemka.pl – ekspresowe usługi kurierskie dla Twojej firmy!

Dziewięć obszernych rozdziałów wypełnionych wiedzą i praktycznym podejściem do zagadnień związanych z rozwijaniem własnego sklepu internetowego.

Sześć lat różnych internetowych doświadczeń od 23 praktyków e-commerce, zebranych w jednym miejscu dla Ciebie!

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z handlem internetowym czy już masz doświadczenie w tej dziedzinie, w książce od eKomercyjnie.pl znajdziesz praktyczne wskazówki dla siebie. Od zakładania e-sklepu, przez jego optymalizację, aż po efektywną promocję i wykorzystanie najnowszych branżowych trendów – każde z tych zagadnień szczegółowo opisano na łamach „Sklep internetowy od A do Z”!

Kto powinien przeczytać tę książkę?

Każdy, kto:

 • Szuka ciekawych przykładów, a nie suchych definicji.
 • Potrzebuje konkretnych wskazówek, co poprawić w sklepie internetowym.
 • Zamierza otworzyć sklep internetowy.
 • Chce pogłębiać swoją wiedzę o e-commerce.

Szczegóły

Tytuł: Sklep internetowy od A do Z. Kompendium eKomercyjnie.pl
Redakcja: Krzysztof Bartnik, Ewa Bartnik
Liczba stron: 320
Format: 165 x 235
ISBN: 978-83-63635-06-0

sklep-internetowy-okladka
zamow-ksiazke

Autor wpisu

9 komentarzy do tekstu

 1. Super że takie książki powstają, szkoda tylko że czegoś takie nie ma odnośnie portali internetowych.
  W internecie prawie nie ma informacji jak pozyskać wartościowych użytkowników na portal, jak ich motywować do działania itp.

  Pozdrawiam

  Odpowiedz ↓

 2. nie ma wersji elektronicznej?

  Odpowiedz ↓

  1. Krzysztof Bartnik

   W tym momencie tylko druk, ale z darmową dostawą w dowolne miejsce w Polsce! :) Niedługo ruszy wersja elektroniczna, ale czekamy jeszcze na formaty mobi i epub.

   Odpowiedz ↓

 3. Kupię tą książkę swoim adminom zajmującym się obsługą strony naszego sklepu. Czy można otrzymać fakturę za tą książkę?

  Odpowiedz ↓

  1. Krzysztof Bartnik

   Wystawiamy fvat – zapraszam do sklepu w celu zamówienia! :)

   Odpowiedz ↓

 4. Czy książka jest do nabycia w jakimś sklepie, czy tylko u Państwa przez internet?

  Odpowiedz ↓

  1. Krzysztof Bartnik

   Na ten moment tylko u nas, ale wysyłkę robimy od ręki! :)

   Odpowiedz ↓

 5. Paweł Chrzanowski

  Kiedy ruszacie z e-bookiem?

  Odpowiedz ↓

 6. Karol Rybicki

  Ja nawet czasami wolę wydania papierowe, stare dobre czasy przypominają się. Wartościowa lektura zapowiada się.

  Odpowiedz ↓

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zobacz kolejny artykuł

CloudShipping.pl – nowatorski system do zarządzania przesyłkami

cs-logo CloudShipping.pl to nowatorski system do zarządzania kurierskimi przesyłkami krajowymi i międzynarodowymi dla każdego. To znakomite rozwiązanie dla konsumentów oraz przedstawicieli biznesu. CloudShipping.pl to nie tylko porównywarka cen kurierów. W zależności od potrzeb pozwoli zamówić kuriera osobie indywidualnej, zarządzać umowami kurierskimi małym i średnim firmom oraz rozwinąć działalność brokera kurierskiego.

CloudShipping.pl to nowatorski system do zarządzania kurierskimi przesyłkami krajowymi i międzynarodowymi dla każdego. To znakomite rozwiązanie dla konsumentów oraz przedstawicieli biznesu. CloudShipping.pl to nie tylko porównywarka cen kurierów. W zależności od potrzeb pozwoli zamówić kuriera osobie indywidualnej, zarządzać umowami kurierskimi małym i średnim firmom oraz rozwinąć działalność brokera kurierskiego.

CS Ekran

CloudShipping.pl to prawdziwa rewolucja w logistyce przesyłek krajowych i międzynarodowych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i długoletniemu doświadczeniu w branży kurierskiej stworzyliśmy doskonałe narzędzia do zamawiania kurierów. Szczególnie zadowoleni powinni być przedstawiciele średnich i dużych firm. Dzięki chmurze mogą przenieść swoje kontrakty kurierskie w jedno miejsce mogąc je porównywać między sobą i decydować z której umowy skorzystać przy wysyłce paczki, ale to nie wszystko. Mogą również porównać swoje umowy z cenami proponowanymi przez pośredników kurierskich tzw. brokerów i zdecydować czy wybrać swojego kuriera czy kupić usługę w innej firmie. Niezależnie od tego, na którą usługę zdecyduje się kupujący wszystkie transakcje zachowane są w jednym miejscu – na koncie klienta. Oznacza to, że w momencie zmiany kuriera czy brokera kurierskiego klient zachowuje pełną historię zamówień, płatności czy ważną w dzisiejszych czasach książkę adresową. Zmiana kuriera czy pośrednika odbywa się bez opuszczania strony internetowej i dostępu do konta, a co najważniejsze, bez utraty danych.

Porównywarek kurierskich jest wiele, ale funkcje i możliwości CloudShipping.pl czynią ją wyjątkową. Rola zwykłej porównywarki kończy się na zaprezentowaniu ceny szacunkowej i przeniesieniu klienta do strony docelowej brokera kurierskiego. To powoduje, że klient musi wprowadzić wszystkie dane dwukrotnie, a czasem więcej niż w porównywarce. Dochodzi wtedy do rozbieżności cen. W CloudShipping.pl klient porównuje i od razu decyduje o zakupie usługi. Zaprezentowana cena jest ustalona i może przystąpić do wypełnienia danych nadawcy i odbiorcy i od razu opłacić zamówienie poprzez płatności online na rzecz firmy oferującej wybraną usługę.

cs

Funkcji w CloudShipping.pl jest na tyle dużo, że praktycznie każdy dostosuje je do swoich potrzeb. Wszystkie opcje zostały podzielone na 3 wygodne pakiety:

 • Konto standard dla klientów indywidualnych i małych firm całkowicie darmowe,
 • Konto biznes dla firm posiadających umowy z kurierami,
 • Konto broker dla pośredników kurierskich.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.cloudshipping.pl

Autor wpisu

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zobacz kolejny artykuł

Sprzedajesz w Internecie? PlusIT pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze

cs-logo PlusIT jest platformą, której zadaniem jest ułatwianie zarządzania sprzedażą online. Dzięki szeregowi zaawansowanych funkcji umożliwia usprawnienie procesów związanych z prowadzeniem sklepu w Internecie. Dzięki PlusIT możliwe jest kontrolowanie sprzedaży i zamówień z jednego miejsca efektywniej, taniej i szybciej.

Wiemy jak uciążliwy jest proces pobierania listy produktów od dystrybutorów i jak dużo czasu należy poświęcić by przygotować jednolitą ofertę. PlusIT integruje się z  dystrybutorami takimi jak: AB, ABCData, Action, Incom i automatycznie łączy pozycje w Twojej ofercie. PlusIT pozwala w łatwy sposób importować listę produktów, faktur i kontrahentów, a także eksportować zamówienia.

Wszystkie zamówienia w jednym miejscu. PlusIT pozwala zarządzać zamówieniami ze wszystkich kanałów sprzedaży, zmieniać ich stany i być cały czas na bieżąco. Zamówienia mogą być zintegrowane między innymi ze sklepem i Allegro.
PlusIT oferuje możliwość automatycznego generowania faktur dla zamówień, ponadto jest w pełni zintegrowany z Subiektem GT Sfera skąd faktury mogą zostać zaimportowane.

Generowanie listów przewozowych, pełna integracja z UPS to tylko niektóre możliwości jakie oferuje PlusIT w zakresie zarządzania wysyłką. Ergonomiczny i funkcjonalny interfejs pozwala na szybkie i efektywne obsłużenie procesu wysyłania zamówień klientów.

W prosty sposób z poziomu panelu zarządzania produktami można wystawiać aukcje i zarządzać nimi. Plus IT pozwala również na publikowanie aukcji na Allegro.

Kontroluj swoją sprzedaż za pomocą raportów i analiz. dowiedz się jak zamawiają Twoi klienci, jaka jest średnia wartość zamówień w poszczególnych miesiącach, które kanały sprzedaży przynoszą lepszy zysk w określonym czasie. Przeprowadź analizę wartości sprzedaży i ilości zamówień.

Plus IT dostępny jest w czterech pakietach cenowych rozpoczynających się od 49 zł w skali miesiąca. Bardziej wymagający użytkownicy mogą otrzymać pakiet Custom, w którym maja możliwość korzystania ze wszystkich funkcjonalności, jakie oferuje platforma PlusIT. Pakiety cenowe zapewniają uzytkownikom elastyczność i dopasowanie usługi do własnych potrzeb.

Nie czekaj i sprawdź PlusIT na www.plusit.pl

 

footerue_1

Autor wpisu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Newsletter

BONUS: Jak się robi e-handel w Polsce?
72-stronicowy ebook (pdf)
- zbiór wywiadów z właścicielami sklepów

Zamknij

Najlepsze poradniki i informacje
e-commerce prosto na Twój e-mail!

Bonus dla Ciebie:
PDF, 72 strony!

Wpisz swój adres e-mail, aby rozpocząć prenumeratę newslettera od eKomercyjnie.pl.

Od razu wyślemy do Ciebie:

 • BONUS #1: Jak się robi e-handel w Polsce? Rozmowy z właścicielami sklepów internetowych (magazyn .pdf, aż 72 strony!)
   
 • BONUS #2: Piętnaście gotowych sposobów na ulepszenie sklepu internetowego!
  (poradnik .pdf)