Ekomersy – nagrody dla najlepszych w branży e-commerce z okazji Targów eHandlu

Autor tekstu Informacja prasowa
Opublikowano 11 lipca 2012
Kategoria Newsy
Czas czytania: 2 min

Potencjał polskiego e-commerce jest ogromny. Nadszedł więc czas, aby wyróżnić najlepszych, którzy zdobyli uznanie rynku i przyczyniają się do rozwoju eHandlu w Polsce. Już w październiku zostaną przyznane pierwsze nagrody branżowe rynku e-commerce – Ekomersy.

Ideą Ekomersów jest wyróżnienie marek oferujących najlepsze produkty i usługi dla sprzedających w Internecie. Jest to wyróżnienie przyznawane przez klientów i osoby, które żyją tą branżą i rozwijają swoje własne e-biznesy. To nagroda nie dla największych, z największym kapitałem i doświadczeniem na rynku, ale dla tych, którzy reagują elastycznie na potrzeby swoich klientów, ciągle udoskonalają swoje produkty i mają wizję na to jak być najlepszym.

Wyróżnienia zostaną przyznane w sześciu kategoriach: Najlepsza platforma sklepowa, Operator logistyczny roku, Najlepszy system płatności, Debiut roku 2012, Najlepsi w komunikacji. Jedna ze statuetek zostanie przyznana Osobowości Roku, która wpływa na rozwój e-commerce i której należą się słowa uznania od pasjonatów i ekspertów tej branży.

Konkurs będzie odbywał się w kilku etapach. Do 31 sierpnia można zgłaszać swoich kandydatów do nagrody w poszczególnych kategoriach. Produkt lub usługę może zgłosić każdy wypełniając formularz dostępny na stronie http://ekomersy.pl/.

Kolejny etap to wybór nominowanych przez Jurorów. W każdej z kategorii Jurorzy wybiorą 5 marek spośród których Internauci wybiorą zwycięzców. Wśród ekspertów, którzy będa typowali nominowanych znajdą się m.in. Michał Sadowski, Paweł Tkaczyk, Jacek Gadzinowski, Artur Kurasiński, Krzysztof Gontarek oraz Krzysztof Bartnik.

Wręczenie Ekomersów odbędzie się 24 października we wrocławskiej Hali Stulecia. Gala przyznania nagród będzie towarzyszyć jednemu z najważniejszych wydarzeń w branży, jakim są Targi eHandlu.

Więcej informacji na temat wyróżnień można znaleźć na stronie http://ekomersy.pl/.

Regularnie otrzymuj powiadomienia o nowych materiałach. Dołącz do grupy ponad 6500 osób, którzy prenumerują eKomercyjnie!