Make Your Shop Responsive – konkurs platformy eCommerce24h.pl z atrakcyjnym pakietem graficznym jako nagrodą główną

Autor tekstu eKomercyjnie.pl
Opublikowano 21 czerwca 2013
Kategoria Newsy
Czas czytania: < 1 min

ec24h-logoPlatforma sklepowa eCommerce24h.pl wystartowała z konkursem dla osób, które planują uruchomić lub ulepszyć swój sklep internetowy. Biorąc udział w Make Your Shop Responsive można wygrać pakiet graficzny dostosowany do wielu urządzeń o wartości ponad 10 000 zł.

responsive-ec24h

Jedynym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przedstawienie ciekawego, przemyślanego i mającego szanse odniesienia sukcesu pomysłu na sklep. Konkurs skierowany jest do osób stawiających pierwsze kroki w e-commerce, jak i właścicieli istniejących sklepów. Najważniejszy jest potencjał rozwoju Twojego sklepu!

Zgłoszenia eCommerce24h przyjmuje do 15 lipca. Wystarczy wypełnić formularz umieszczony na oficjalnej stronie konkursowej.

Główną nagrodą będzie wspomniany już pakiet graficzny Responsive, czyli projekt szaty graficznej sklepu wraz z usługą wdrożenia na oprogramowaniu eCommerce24h. Wartość pakietu to ponad 10 000 złotych (brutto)! Dodatkowo, organizatorzy konkursu przewidują przyznanie wyróżnienie za drugie miejsce w postaci pakietu StartUp, którego wartość wynosi ponad 1 000 złotych (brutto).

Więcej informacji, w tym także regulamin konkursu, znajdziecie tutaj.

Jako jeden z partnerów tego wydarzenia zapraszamy do jak najszybszego wypełnienia formularza!

Regularnie otrzymuj powiadomienia o nowych materiałach. Dołącz do grupy ponad 6500 osób, którzy prenumerują eKomercyjnie!