eKomercyjnie.pl

Selly i 100sklepów – dwie nowe platformy do prowadzenia sklepu internetowego

Na rynku oprogramowania sklepowego jest już dość ciasno, jednak kolejne firmy cały czas próbują zdobyć klientów dla siebie. Im większy wybór, tym niższe ceny i lepsza jakoś usług (przynajmniej w teorii), dlatego powinniśmy się cieszyć, że powstają kolejne podmioty tego typu. Wczoraj otrzymałem informacje o dwóch nowych platformach: Selly i 100sklepów, dlatego zapraszam na ich krótki przegląd.

Rzut oka na strony główne prezentuje oba systemy nie pozwala wskazać wyraźnego faworyta, chociaż bardziej przemawia do mnie oprawa 100sklepów.

Odwrotnie jest w przypadku sklepów demonstracyjnych opisywanych rozwiązań – polegając tylko na nich najprawdopodobniej zdecydowałbym się na Selly. Generalnie bardzo dużo zależy tutaj od gustu potencjalnego klienta, aczkolwiek Selly ma możliwość przygotowania unikalnej wersji graficznej a w przypadku 100sklepów zauważyłem tylko możliwość zmiany określonych elementów, 100sklepów również oferuje podobną usługę.

Z kolei 100sklepów z pewnością wypadnie taniej w użytkowaniu po szybkim przejrzeniu cenników.

Mam nadzieję, że powyższym opisem nie wskazałem wyraźnego faworyta wśród nowych systemów – wybór pomiędzy Selly a 100sklepów jest dość trudny. Duże znaczenie z pewnością będzie miał tutaj dalszy rozwój obu rozwiązań i systematyczne pojawianie się nowych opcji.

Selly 100sklepów
Strona główna systemu Selly.pl 100sklepow.pl
Sklep demonstracyjny sprawdź sprawdź
Panel administracyjny sprawdź sprawdź
Opłaty sprawdź sprawdź

Zapraszam do podzielenia się Waszymi opiniami o nowych platformach sklepowych w komentarzach. Czy mają szanse znaleźć swoje miejsce na rynku?

Autor wpisu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zamknij

Najlepsze poradniki i informacje
e-commerce prosto na Twój e-mail!

Bonus dla Ciebie:
PDF, 72 strony!

Wpisz swój adres e-mail, aby rozpocząć prenumeratę newslettera od eKomercyjnie.pl.

Od razu wyślemy do Ciebie:

  • BONUS #1: Jak się robi e-handel w Polsce? Rozmowy z właścicielami sklepów internetowych (magazyn .pdf, aż 72 strony!)
     
  • BONUS #2: Piętnaście gotowych sposobów na ulepszenie sklepu internetowego!
    (poradnik .pdf)