Shoper na Androida – zarządzaj sklepem na smartfonie

Autor tekstu Informacja prasowa
Opublikowano 28 stycznia 2013
Kategoria Newsy
Czas czytania: 2 min

Shoper udostępnia bezpłatną aplikację do zarządzania e-sklepem w wersji mobilnej. Aplikacja została przygotowana na urządzenia z systemem operacyjnym Android. Całość daje możliwość prowadzenia e-działalności w nowoczesny i wygodny sposób. Pozwala sprawnie czuwać nad obszarem zamówień oraz produktów w e-sklepie.

Wykorzystanie urządzeń mobilnych w życiu codziennym z roku na rok staje się coraz bardziej powszechne. Służą już nie tylko do komunikacji, ale pozwalają także w coraz bardziej kompleksowy sposób zarządzać codziennymi obowiązkami: konsumentom umożliwiają dokonanie zakupów w wygodnym dla nich miejscu i czasie a właścicielom e-sklepów dają możliwość kontrolowania najważniejszych procesów i zdarzeń, które mają miejsce w ich sklepie internetowym.

Aplikacji na urządzeniu mobilnym:

  • na bieżąco pobiera informacje o zamówieniach,
  • pozwala zarządzać statusami zamówień,
  • umożliwia zapoznanie się z uwagami do złożonych zamówień,
  • umożliwia również szybkie wyszukanie danego produkt w magazynie,
  • pozwala zmienić dane o produkcie: stan magazynowy i cenę,
  • daje możliwość przejrzenia rozpoczętych transakcji.

 

Dzięki aplikacji mobilnej właściciel e-sklepu może w dowolnym miejscu i czasie zarządzać dwoma modułami: zamówieniami oraz produktami. Jest to szalenie wygodne rozwiązanie, szczególnie dla ludzi ceniących swój czas i chcących jednocześnie czuwać nad swoją firmą. Codzienne procesy, jak np. wysyłka towaru czy aktualizacja stanów magazynowych mogą przebiegać znacznie sprawniej. Wykorzystywanie aplikacji pozwala czuwać nad najważniejszymi zdarzeniami w sklepie – mówi Krzysztof Krawczyk, Prezes DreamCommerce SA.

Aplikację należy pobrać z Google Play.

Źródło: Shoper.pl / DreamCommerce SA

Regularnie otrzymuj powiadomienia o nowych materiałach. Dołącz do grupy ponad 6500 osób, którzy prenumerują eKomercyjnie!