Sierpień miesiącem darmowych zwrotów w ANSWEAR.com

Autor tekstu Informacja prasowa
Opublikowano 3 sierpnia 2012
Kategoria Newsy
Czas czytania: < 1 min

Chcąc zaprezentować zalety zakupów dokonywanych w internecie, www.ANSWEAR.com wprowadza do swojej oferty darmowe zwroty. Usługa ta ma na celu zarówno przybliżenie klientom ciekawych marek, jak i zwiększenie atrakcyjności sklepu na tle konkurencji.

W sierpniu każdy klient będzie mógł dokonać bezpłatnego zwrotu lub wymiany towarów zakupionych w sklepie. Wystarczy, że skontaktuje się z kurierem DPD, a paczka zostanie odebrana z wybranego adresu (domu lub pracy) całkowicie za darmo – wszystkie koszty tej operacji pokryje ANSWEAR.com.

Niespełniające oczekiwań produkty lub źle dobrane rozmiary to główne powody, które decydują o zwrocie lub wymianie towaru, dlatego oferta ta szczególnie powinna przypaść do gustu osobom stawiającym pierwsze kroki w zakupach odzieży przez internet.

„Zależy nam na tym, by przekonać do siebie jak największą grupę osób, które na co dzień korzystają z internetu, a które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z markami, jakie dostępne są w naszym sklepie i które pokochał świat”

– Wojciech Tomaszewski (Dyrektor ds. Marketingu i E-commerce).

Więcej informacji na stronie: http://ANSWEAR.com/zwroty.html

ANSWEAR.com to multibrandowy sklep skupiający ponad 150 marek z całego świata, w tym wiele niedostępnych do tej pory w Polsce. Oferta sklepu przeznaczona jest dla wszystkich miłośników mody, dla których ważna jest jakość i dobry styl. ANSWEAR.com to nie tylko ubrania, buty, dodatki, ale również gadżety, zegarki oraz biżuteria. Wszystkie produkty z oferty sklepu dostarczane są do Klientów za darmo w ciągu zaledwie 24h.

Regularnie otrzymuj powiadomienia o nowych materiałach. Dołącz do grupy ponad 6500 osób, którzy prenumerują eKomercyjnie!